UMG 801 - Hmotnost v g - 210

Klíčovým faktorem úspěchu moderních společností je transparentnost na všech úrovních dat. Data ze všech divizí společnosti musí být získána a konsolidována, aby bylo možné optimalizovat plánování výrobních procesů, zavést bezpečnostní opatření k ochraně systémů a strojů a například šetřit náklady. Tento cíl s sebou nese řadu výzev, protože různé standardy, rozhraní a komunikační možnosti musí být vzájemně koordinovány. Síťové oblasti, které byly dříve zkoumány samostatně, od úrovně strojů až po systémy ERP a systémy řízení budov, jsou velmi složité. OPC UA je standardizace přenosu dat, která tuto konsolidaci zjednodušuje.

Zařízení pro měření energie Janitza UMG 801 nabízí různá komunikační rozhraní a umožňuje přímý přenos dat do systémů vyšší úrovně přes OPC UA, čímž odpadá nutnost nákladné integrace.

Modulárně rozšiřitelný UMG 801 se ideálně hodí pro kompletní pořízení systému energetického managementu (např. ISO 50001). Získáte transparentnost ohledně spotřeby energie a nákladů na energii na všech úrovních měření. Kromě toho lze detekovat kritické odchylky v kvalitě elektrické energie a také zbytkové proudy (RCM), které zatěžují nebo dokonce ohrožují systémy.

Investice do budoucna: měřicí body lze následně rozšířit až na 92 ​​měřicích kanálů díky snadno integrovaným modulům měření proudu.