GridVis® Professional Upgrade Service

GridVis® Professional Upgrade Service GridVis® Professional Upgrade Service GridVis® Professional Upgrade Service

Rádi Vám poradíme

GridVis® Professional Upgrade Service

GridVis® Professional - 5100162
74 352 Kč bez DPH
89 965,92 Kč s DPH

Objednací číslo: 5100162

Popis

Základní balíčky jsou k dispozici v různých velikostech v závislosti na počtu požadovaných položek. Každý základní balíček zahrnuje období aktualizace na jeden rok. Můžete získat nejnovější verzi kdykoli během aktualizačního období. GridVis® lze používat i po skončení aktualizačního období uplynutí doby platnosti; v takovém případě již aktualizace nejsou možné.10-100 položek Prodloužení období aktualizace (k dispozici pro Standard a Expert). Pokud si přejete dostávat aktualizace i po uplynutí aktualizačního období, můžete si zakoupit jednoleté nebo tříleté prodloužení aktualizačního období. Můžete také vybrat si mezi různými velikostmi balíčků (viz základní balíčky).

ENERGETICKÝ MANAGEMENT - KVALITA NAPĚTÍ - SLEDOVÁNÍ ZBYTKOVÉHO PROUDU

Implementujte tři aplikační oblasti energetického managementu, kvality napětí a monitorování zbytkového proudu pomocí škálovatelného síťového vizualizačního softwaru GridVis®.

GridVis® ukazuje potenciál pro úsporu energie, pomáhá optimalizovat dobu používání zařízení a včas odhalit výpadky výroby. Četné funkce podporují plnění norem, tvorbu klíčových čísel a analýzu naměřených hodnot. Díky tomu je tento škálovatelný a uživatelsky přívětivý software ideální pro nastavení systémů monitorování kvality energie, zbytkového proudu a napětí v souladu se standardy a byl BAFA klasifikován jako vhodný software pro správu energie.